Centrum léčby bolesti

Vítejte na stránkách Centra léčby bolesti a neuromodulačního centra KAR FNKV. Tyto stránky jsou určeny jak pro stávající, tak pro nové pacienty.


Co nabízíme?
Naše centrum se zabývá léčbou chronické obtížně ztišitelné bolesti onkologického i neonkologického původu. Jsme schopni Vám poskytnout komplexní farmakologickou i invazivní péči s ultrazvukovou, rentgenovou i CT navigací (obstřiky, kryoablace, radiofrekvenční terapie aj..), včetně vysoce specializované neuromodulační terapie. Našim pacientům je také k dispozici klinický psycholog vyškolený v technikách zaměřených na zvládání bolestivých stavů.

Co potřebujete na první vyšetření?
K registraci na našem pracovišti nepotřebujete žádanku od jiného lékaře. Informace o možnostech objednání naleznete v příslušném odstavci. Na první vyšetření si s sebou přineste veškeré lékařské zprávy související s Vaším bolestivým stavem – např. vyšetření na ortopedii, neurologii, revmatologii, nález na zobrazovacích vyšetřeních apod., a to i v případě negativních nálezů. Pro urychlení si také můžete vytisknout, vyplnit, a přinést tento vstupní dotazník:

Recepty – pouze pro stávající pacienty

Pokud potřebujete vystavit recept na své chronicky užívané léky na bolest, vyplňte tento formulář, nebo nás kontaktujte telefonicky, pouze v pondělí, na telefonním čísle 267 162 990. Léky odešleme nejpozději do týdne, obvykle dříve. V případě léčebného konopí s vyzvednutím vyčkejte, než Vás kontaktuje přímo lékárna.

Kontakty

Pondělí 8:00 – 14:00
(objednávání, recepty)
Linka: 267 162 990

Úterý – pátek 8:00 – 10:00
(pouze objednávání)
Linka: 267 163 598 

Na vstupní vyšetření a následné kontroly se, pokud Vám nebylo řečeno jinak, vždy dostavte do ambulance v přízemí pavilonu N (Klinika popáleninové medicíny, na mapě bod č. 1).
Invazivní zákroky provádíme v
pavilonu H, 3. patro, PACU (na mapě bod č. 2), v případě výkonu pod rentgenovou navigací pak v přízemí pavilonu H, na Radiodiagnostické klinice – toto Vám bude případně upřesněno při objednávání na konkrétní zákrok.

Objednání

Objednat se na vyšetření lze dvěma způsoby – buď telefonicky na výše uvedených číslech, nebo pomocí nemocničního objednávkového systému kliknutím na obrázek níže, vyplňte prosím všechny údaje, do poznámky je vhodné stručně uvést své potíže (např. bolesti po operaci páteře).

MUDr. Šimon Kozák

MUDr. Romana Paterová

MUDr. Veronika Sochorová

MUDr. Hana Pekarová

Resuscitační oddělení

Anesteziologický úsek

X