Kariéra

Velice si vážíme Vašeho zájmu pracovat na naší klinice. 

Výběru nových zaměstanců přikládáme velký význam, jelikož jsme si vědomi toho, že náš úspěch a výsledky naší práce závisí právě na schopnostech a profesních zkušenostech našich zaměstnanců. Zároveň vnímáme, že výběr zaměstnání je důležitým krokem v životě každého z nás.

Věříme, že Vaše profesní zkušenosti a znalosti budou přínosem pro celý tým KAR FNKV.

Aktuálně do našeho týmu hledáme:

Všeobecné sestry a zdravotnické záhranáře (na směnný provoz lůžkových resuscitačních oddělení) 

Všeobecná sestra a zdravotnický záchranář

Všeobecná sestra na anesteziogický úsek

Nenašli jste Vámi hledanou pozici? Nevadí…

I tak nám můžete zaslat svůj profesní životopis. 

Vaše osobní materiály pečlivě prostudujeme.

Pokud Vámi uvedené údaje budou odpovídat požadavkům na Vámi požadovanou pozici, ozveme se Vám zpět.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Péče o zaměstnance

Na naší klinice  funguje strukturovaný na kompetencích založený systém vzdělávání lékařů ve specializační  přípravě – systém je založen na 1:1 reálném školitelství, postup získávání kompetencí je pravidelně kontrolován pohovorem školence a školitele s přednostou kliniky s diskusí modelových kazuistik.  Vzdělávání všech lékařů se m.j. uskutečňuje formou každotýdeních journal clubů (úterý), radiologických vizit (středa), workshopů regionální anestezie (čtvrtek – nepravidelně) a seminářů a mortality-morbidity meetingů (pátek). Na klinice též probíhá každotýdenní výuka angličtiny s rodilým mluvčím, otevřená pro všechny zaměstnance a 2x měsíčně se odpoledne konají též vzdělávací semináře pro sestry.  Postgraduální studenti se věnují vědě a jejich klinický úvazek vždy a zásadně odpovídá skutečně vykonané práci. Možná i proto získáváme vysoká hodnocení v anketě mladých lékařů Férové pracoviště. 
Sestrám nabízíme (nad rámec výhod nabízených FNKV) kromě pracoviště s nejvyšším standardem intenzívní péče, vzdělávání, i možnost podílet se na výuce studentů až do stupně navazujícího magisterského studie Intenzívní péče, které probíhá na 3. LF UK (zde hyperlink na informace o Mgr studiu IP). Adaptační proces NLZP probíhá dedikovaným šolitelem nebo školitelkou, samořejmostí je dle potřeb zaměstnance i možnost supervize a psychologického poradenství. Klinika aktivně podporuje účast NLZP na kongresech a vzdělávacích akcích.  

Administrace:
Login

© Petr Waldauf, KAR, FNKV 2019

X